Co robimy?

Jesteśmy duetem fotograficznym.

Tworzymy portrety biznesowe i portrety wizerunkowe. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest wizerunek, funkcjonujący w sieci. Zwłaszcza dla osób, dla których nazwisko i twarz jest marką osobistą. A w dobie zawodowych mediów społecznościowych jest to istotne nawet na początku ścieżki zawodowej.

Jak pracujemy?

Dobre zdjęcie to wypadkowa trzech składowych: odpowiedniego przygotowania się do sesji, dobrego jej przebiegu i wyważonej postprodukcji zdjęć. To dlatego pomagamy Wam się przygotować do sesji, dając wskazówki co do stylizacji. Dopytujemy o Waszą branżę i miejsca, w których zdjęcie będzie funkcjonowało. W naszej pracy zawsze wspiera nas profesjonalna wizażystka, która wie jak wykonać odpowiedni makijaż fotograficzny, jak dobrać go do danej osoby tak by nie było go ani za dużo ani za mało. Nikt nie rodzi się z umiejętnością pozowania, dlatego w trakcie sesji pomagamy odpowiednio ułożyć sylwetkę, pracujemy nad mimiką. Przy obróbce przyświeca nam idea retuszu tak naturalnego, jak to tylko możliwe.

Więcej o nas…

Prowadzimy również swoje osobiste projekty fotograficzne. Kamil specjalizuje się w zdjęciach beauty i zdjęciach do agencji modelingowych. Agnieszka tworzy portrety dla aktorów, tancerzy baletowych i osób ze świata artystycznego.

Większość sesji wykonujemy w studiu po starej suszarni na Twardej 66 (Warszawa). W przypadku sesji, które wymagają większej lub bardziej rozbudowanej przestrzeni, korzystamy ze studiów fotograficznych w różnych częściach Warszawy.

Jeśli macie ochotę dowiedzieć się więcej, lub zrealizować pomysł fotograficzny, który nie daje Wam spokoju – możemy spotkać się przy kawie i zobaczyć co da się zrobić.

 

Aga & Kamil